Akce‎ > ‎Archív‎ > ‎

Mezinárodní den otců 2014

U příležitosti Mezinárodního dne otců, který letos připadá na neděli 15. 6., vás srdečně zveme na malou oslavu ;) Připravili jsme pro vás sobotní dopoledne plné zábavy, kterou si užijí hlavně tatínkové s dětmi. Ale nebojte se, ani maminky nepřijdou zkrátka ;-)

Kdy: 14. 6. 2014 od 9 hodin

Cena: Vstupné je dobrovolné, výtěžek bude použit na investici do dalšího vybavení Centra.
Doporučujeme rezervaci na našem mailu nebo telefonicky. Těšíme se na setkání s vámi!!!!


Pár detailů k programu:
  • Pokud uvažujete o rybaření nebo jen hledáte vhodnou aktivitu pro větší děti, určitě se zastavte u našeho odborníka - mezinárodního rozhodčího rybářských závodů! Že nevíte, co se pod tím skrývá? Není nic jednoduššího, než se zeptat osobně  Vyzkoušíte si házení prutem, poznávání ryb a můžete probrat i své první pokusy... To za to stojí, ne?
  • S menšími dětmi si můžete naopak "nachytat" zlato a drahokamy v našem rýžování  Zlatá horečka je zpět!
  • Naše šikovné holky pro vás nachystaly bomba akci! (A teď je otázkou, jestli si Den otců užijou víc tatínkové nebo maminky...) Ale pánové, naše masérka se rozhodně nebojí vypracovaných těl  Určitě si zasloužíte i vy příjemný relax, co? 
  • A když už u nás budete celá rodinka, zveme vás na focení. Naše fotografka Katka přesně ví, jak to udělat, aby vám to slušelo  Využijte společného dne pro uchování vzpomínek..
  • Pro nejmenší děti je pirátská výprava - plnění několika málo úkolů, na jejímž konci čeká malá dárek a sladká odměna.