Akce‎ > ‎Ostatní veřejnost‎ > ‎

Tvůrčí dílny pro ženy

Z důvodu klesajícího zájmu o odpolední tvoření jsme se rozhodli tyto kurzy pozastavit. Kdyby vám tvoření přeci jen chybělo, dejte nám vědět na mail info@nasemisto.cz nebo se podívejte na nabídky v okolí:Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na našich dalších kurzech.Chybí vám v práci a běžném životě kreativita a ruční práce? Chcete si vyzkoušet něco nového, seznámit se s novými přáteli a ještě si domů odnést vlastnoruční výtvor? Pak je tu pro vás lektorka Jana a její Tvůrčí dílny pro ženy. Témata budou různorodá, začíná se spíš jednoduššími věcmi, abyste mohla získat správný cvik a jistotu. Nebojte se a přijďte mezi nás!

Kdy: třetí čtvrtek v měsíci od 16 hodin (není-li uvedeno jinak)
Scházíme se mezi 16 až 17 hodinou (pro ty, kdo mají malé děti a potřebují být brzo doma i ty, co jsou do pěti v práci, nebojte se, přijďte v průběhu a Jana se vám bude věnovat) - termíny jsou přehledně uvedené v kalendáři i rezervačním systému.

Cena:  80,- nebo 1 bod z permanentky, pokud není uvedeno jinak z důvodu náročnějšího materiálu (více v našem ceníku)

Témata budou vypsána dopředu a dáme vědět také to, zda potřebujete mít něco s sebou. 
Pro přihlášení použijte náš rezervační systém
rezervace prosím vnímejte jako závazné kvůli přípravě materálu. 

Na místě je zajištěno hlídání dětí, cena je 50,-/dítě (další sourozenec 30,- dle podmínek pro vstup do herny v našem ceníku - tj. je možno využít i naší permanentky).

Nejbližší téma: 
20. 3. Papírové pletení - ošatka se zajícem (ukázka)
mimořádně v pátek!
S sebou si přineste dostatečný počet ruliček z měkkého papíru (novinový, průklepový), na místě budou k zapůjčení nůžky a lepidlo. Výrobu ruliček z papíru najdete níže v odkazech.