Akce‎ > ‎

Rodiče s dětmi

KOJENCI (2 - 12 MĚSÍCŮ)


Cvičení kojenců a batolat

Aktivní program plný pohybu, říkánek a objevování pro děti od 2 do 18 měsíců. Podpořte správný psychomotorický vývoj i zdravou zvědavost pod dohledem kvalifikované lektorky. Cvičení předchází kurz  správné manipulace (5 lekcí pro děti od 6 týdnů).

Pelíšek

Den jako stvořený pro nejmenší dětičky... Připravený prostor pro miminka a jejich spokojené rodiče.

BATOLATA (1 - 3 ROKY)


Veselá hernička s Míšou

Kreativní program pro maminky s dětmi. Každý týden vás čeká nové téma, ke kterému se můžete naučit básničku, namalovat si obrázek, zacvičit si a dovědět třeba i něco nového. 

Herna pro děti

Podporujeme dětskou hravost a zvídavost. Připravili jsme pro vás nabídku volné herny pro děti - můžou se bavit s kamarády a vy si v klidu vypijete svou dopolední kávu a přečtete některou z knížek v naší knihovně. No nezní to lákavě? 

PŘEDŠKOLÁCI (3 - 6 LET)

Veselá dílnička

Dnešní doba je časem počítačů. Proto jsme se rozhodli nabídnout kurz pro děti a dospělé, který nám připomene, jak si hrát s barvami a různými materiály. Náplní každé lekce je veselé tvoření, povídání, trocha pohybu i zajímavé informace k tématu.

RODIČE

Klubovna pro maminky

V přátelském kruhu probereme témata, která vás zajímají, zatímco si děti pohrají v herničce. 

V kůži dítěte

Prožitkový seminář, na kterém si vyzkoušíte, co vše by mělo dítě ve svém psychomotorickém vývoji zvládnout od narození do jednoho roku

Kino pro maminky

Díky programu Promítej i Ty! vám můžeme nabídnout dopolední promítání skvělých dokumentů z festivalu Jeden svět. To vše s hlídáním dětí, ve známém prostředí a se zajímavou diskuzí po skončení.