Akce‎ > ‎Téma měsíce‎ > ‎

Vánoční workshop zdravého cukroví

Vánoce, nejočekávanější svátek v roce. Tuším však, že pro spoustu z nás i nejobávanější. Mikuláš to odstartuje svou nadílkou a pak už může začít odpočítávání. Napéct cukroví, vymyslet a sehnat dárky, poklidit, nachystat, udělat, zařídit...

Silvestrovským veselím končí celý rok a začíná ten Nový.
Jak toto vše zvládnout v poklidné a dobré náladě, ve zdravém duchu, bez výčitek, bolavého břicha, pálení žáhy a s čistým svědomím, že na Vás nebude na Nový rok váha blikat nepěkná čísla? O tom všem si budeme povídat na tomto workshopu a co víc, rovnou si i nějaké ty dobroty uplácáme (a taky sníme, co se do nás vejde)! Těšte se především na obrovskou nálož receptů, tipů a triků, které byly testovány na lidech!

*Workshop organizuje Eat Play Love Studio (a nás to moc těší!)
Kdy: 12. 12. 2015 od 16:30 hodin

Cena: 500,- na místě, 400,- při rezervaci na mailu ivana@eplstudio.cz a platbě předem na účet (vše vám Ivanka ochotně sdělí při komunikaci)

A co si vyzkoušíme konkrétně?
- čokokokosové kuličky
- citronové květinky
- kokosky alá raffaello
- čokoládové pralinky
- zdravý adventní kalendář (sice s křížkem po funuse, ale knowhow můžete využít kdykoliv :) )
- koláčky jablkáčky pro každou příležitost
- kokosové kostky ala bounty
no a jak se znám, stihnu ještě za ten týden vymyslet nějaké ty přídavky (hlavně slané, aby nám to cukroví nelezlo i ušima) :)


Vše výše zmíněné si spolu na workshopu vyrobíme, sníme, no a co nesníme, to si odnesete domů! Jako již tradičně, i na této akci nafasujete materiál se všemi recepty, postupy, tipy a triky. To vše a skvělou vánoční atmosféru k tomu získáte za mimořádných 400,- při rezervaci na mailu ivana@eplstudio.cz . Pokud se však rozhodnete na poslední chvíli a budete chtít platit na místě, vyjde Vás celá akce na 500,- . Tak neváhejte, počet míst je omezen 15 kusy!

Moc se na Vás všechny (a taky na patlačky) těší,
Ivanka ♥


Originál akce najdete na facebooku: 

www.facebook.com/events/491205644386898/


A stránky Eat Play Love Studia: http://www.eplstudio.cz/

Workshop EPL Studio Havířov