O nás‎ > ‎

Lektoři

Představujeme se...
Co nám o sobě povíte vy? Přidáte se k nám?

O vzdělávání dětí i rodičů se stará...

Michaela Tvardková
Michaela Tvardková - pro všechny spíše teta Míša - u nás zajišťuje vše kolem dětí.
Potkáte ji hlavně na lekcích Veselé herničky a Cvičení pro miminka, její laskavou péči si užijete i na výletech a dalších akcích pro děti.

Co o sobě říká:
„Jdi za svými sny, i když cesta za nimi nemusí být vždy přímá, ale hodně klikatá“. Tak takhle by se dala popsat cesta za mým snem …pracovat s dětmi. Nejprve jsem vystudovala Polskou filologii na Ostravské Univerzitě a ve 4. ročníku jsem se vrhla na studium Pedagogiky volného času na Institutu Celoživotního vzdělávání, rovněž na Ostravské Univerzitě. Ještě před ukončením studia jsem dostala možnost pracovat jako učitelka v jedné z mateřských škol v Havířově. Mé působení ve školce na čas pozastavil příchod dcery Elišky. Z důvodu pedagogické odbornosti jsem po dobu mateřské dovolené studovala Předškolní pedagogiku v Odrách, kterou jsem v roce 2015 úspěšně ukončila. Po ukončení mateřské dovolené jsem začala působit v Rodinném centru, nejprve jako dobrovolník a později jsem se stala zaměstnancem. Zde se zrodil nápad aktivního programu pro maminky s dětmi. Ve Veselé herničce se snažím o propojení metodik (pohybové, výtvarné, hudební, pracovní, rozumové výchovy). Mé ambice a touha sahala však ještě dál. Využila jsem služeb Institutu Vzdělávání Evy Kiedroňové, který nabízí rekvalifikační kurz „ Instruktor kreativních programů a cvičení rodičů s dětmi“. S metodikou Evy Kiedroňové jsem se seznámila již jako těhotná a byla jsem velmi nadšená, všechny dostupné informace, které jsem měla, jsem se snažila využít u své dcery. V průběhu rekvalifikačního kurzu se mé znalosti, dovednosti značně a výrazně prohloubily a snažím se je šířit dál i mezi rodiče, kteří chtějí podpořit harmonický vývoj svého dítěte. 
A něco málo o mých koníčcích: Ráda pracuji na zahrádce, vytvářím sladká překvapení pro své blízké a přátele. Baví mě turistika, cyklistika a plavání. Přátele vždy přivítám s otevřenou náručí a šálkem dobré kávy. Rodina je pro mě vším a hlavně má čtyřletá zvídavá dcera Eliška."


Projekty řídí...
Lucka Burdová má na starosti hlavně projekty a fundraising, zajišťuje i odborně vedené personální kurzy. Přijďte za Luckou třeba do Klubovny pro maminky  nebo na Personální poradenství.

Co o sobě říká:
"Vystudovala jsem obor Management na Ekonomické fakultě VŠB TU Ostrava. Během studia jsem začala pracovat v RWE na personálním oddělení a v této oblasti se pohybuji již 8. rok. Mám zkušenosti s výběrovým řízením, vzděláváním a dalšími personálními procesy. Před mateřskou jsem působila v Kofole, kde jsem měla na starosti metodiku a rozpočet.
Ráda zkouším a objevuji nové věci, nejen v práci (teď bojuji s pletacími jehlicemi). Baví mě cestování a výlety, cyklistika a jen tak posedět s přáteli. Mou největší radostí je má dcera Elenka."Komunikuje s vámi...

Zuzka Pučoková je náš hlavní "ajťák", stará se o web a baví ji dělat každodenní "zákaznickou podporu"

Co o sobě říká:
"Vystudovala jsem obor Chemie a analýza potravin na VŠCHT Praha. Po škole jsem vystřídala pár zajímavých pozic, ať už to byla akreditovaná laboratoř na rozbory potravin a léčiv, vývojové oddělení v Kofole nebo technolog v Mlékárně Kunín. Baví mě práce v týmu, setkávání s lidmi a mám ráda novinky - cestování na nová místa, ochutnávání nezvyklých jídel, potkávání nových přátel... Jsem chronický vyhazovač věcí, třídič a popisovač, ale léčím se :) Pomáhá mi v tom i můj Štěpánek, který mě nenechá se nudit."