Pro vás‎ > ‎Prostory‎ > ‎

Dětská herna

UPOZORNĚNÍ: Z provozních důvodů není herna pro děti momentálně k dispozici veřejnosti. Děkujeme za pochopení.

Součástí našeho centra je i dětská hernička. Je vybavena hračkami a pomůckami zvláště pro nejmenší děti (0 - 3 let). Malé části jsou bezpečně schovány v oddělených krabicích a děti si mohou vybrat z široké nabídky hraček - dřevěné kostky a stavebnice, chrastítka a kousátka, vkládačky, leporela a dětské knížky aj.

V tomto věku je pro děti velmi důležitá socializace a pobyt v kolektivu. Více si o tom přečtěte v článku naší lektorky Míšy

K dispozici je pro vaše pohodlí i přebalovací pult a nočníky různých velikostí, jídelní stolička, mikrovlnka k ohřevu dětské stravy a dětské příbory. 

Pro předškolní děti nabízíme vyžití na našich kurzech nebo možnost zapůjčení her a výtvarných potřeb (pastelky, fixy, křídy, tabule,...).


Pro maminky (tatínky, babičky,...) je zde relaxační zóna - příjemná pohovka s příruční knihovnou, stolkem a měkkými přikrývkami. Podobný odpočinkový koutek mají i děti - jen místo pohovky na ně čeká obří sedací vak, měkké polštářky a plyšoví kamarádi.

V letní sezóně nabízíme na naší terase koupání v bazénku, deku se slunečníkem či posezení nad dobrou kávou (pro dospělé).

Samozřejmostí je u nás pitný režim - k dispozici je vám voda s citrónem a mátou či jinými sezónními bylinkami zcela zdarma. 

Nabízíme i doplňkový prodej drobného občerstvení - ovocných přesnídávek, sušenek (bebe, brumík) a ochucených nápojů, nabídku budeme postupně rozšiřovat i o zdravé musli tyčinky a další.

Pro vaše nejmenší můžeme zajistit i narozeninovou oslavu či jinou soukromou akci. Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte na mailu info@nasemisto.cz nebo na tel. 606 588 633.