Tak to u nás vypadalo v rodinném centru...

Měníme se!

Od prosince 2016 je pro vás k dispozici zbrusu nový prostor - MERKUR COWORKING. Těšte se na další várku přednášek, kurzů i zážitkových akcí pro všechny.

Podzimní program

Od září si můžete opět užívat podvečerní lekce jógy a udržet si tak skvělou letní formu. Kurzy pro děti jsou z provozních důvodů přerušeny. Sledujte naše stránky a facebook.

Přejeme vám krásné letní prázdniny

I my vám s koncem června popřejeme krásné léto a prázdniny plné zážitků! Pěkně si odpočiňte, načerpejte sluníčko, užijte dovolené i výlety...

My se taky trochu vyletníme, provoz rodinného centra bude omezený, ale i tak se s vámi jistě uvidíme. Ať už na některé z našich akcí (sledujte události na facebooku ;-) ) nebo třeba na koupališti u zmrzlinového stánku.

A na září chystáme něco fakt velkého!

PS: Budeme rádi za fotovzkazy a vaše zážitky, klidně nám pošlete i pohled, budeme mít moc velkou radost!

Novinky v květnu a červnu

Pokud jste se ještě nepřihlásili k odběru newsletteru, můžete si jej prohlédnout i v archívu. Těšíme se na vás na dalších akcích, i když jich v květnu není tolik - pilně pracujeme dnem i nocí na otevření školičky...

Srdečně zveme všechny kamarády na naši narozeninovou oslavu. Nezapomeňte si rezervovat místo, aby na vás zbyl dort ;-) Podívejte se na podrobnosti...

Děkujeme Městu Havířov za finanční příspěvek na náš provoz!

Máme rádi přírodu (nejen v dubnu)

Duben je tradičně měsícem ekologie, ani u nás tomu nebude jinak. Jarní příroda nás táhne svou neodolatelnou silou ven, odhazujeme svetry, teplé ponožky a chceme se jen tak vyhřívat na sluníčku. Pojďte ven s námi... Více se dozvíte na záložce Akce

Březen - měsíc knih, filmů a obrazů

V březnu je většinou ještě počasí nestálé. Dny, kdy je krásně teplo a slunečno, střídají propršené a zatažené a je fajn mít záložní plán na zahnání nudy. Připravili jsme si pro vás pár kulturních akcí, které nudu rozhodně nepřipustí! Jako vždy najdete program na celý měsíc v sekci Téma měsíce.

Únor bílý, pole sílí ...

... to asi letos nevyjde, ale s naším programem se můžete aspoň pořádně zahřát. Další série zajímavých akcí je pro vás již teď nachystána v sekci Téma měsíce.

Členská schůze spolku Naše místo z. s.

Dne 4. 2. 2016 od 16 hodin proběhne v prostorách Rodinného centra členská schůze spolku Naše místo z. s. Pokud se k nám chcete přidat, je to ideální příležitost. Přihlášku (a další informace) najdete v sekci Spolek.

Nový rok se přiblížil - a s ním i nový program!

V lednu zamíříme za hranice... Rychle mrkněte, co pro vás všechno chystáme. Přehledně v sekci Téma měsíce nebo graficky v našem kalendáři.

Přejeme vám krásný adventní čas...

Detaily programu najdete jako vždy v sekci Téma měsíce.

Listopad je tu!

A s ním další vydání skvělých speciálních akcí, tentokrát pěkně přírodních a domácích. Pokud vám nepřistál v mailové schránce, najdete aktuální newsletter i ve webové verzi, stačí jednoduše kliknout.

Děkujeme Městu Havířov za finanční příspěvek na náš provoz!

PODZIM

Druhý poprázdninový newsletter je venku. Po babím létě vítáme podzim (už i podle kalendáře) a těšíme se, co všechno spolu s vámi zažijeme. Pokud vám nepřistál ve schránce a jste zvědaví, co v něm je, není nic jednoduššího než si o něj požádat. K odběru novinek se můžete přihlásit jednoduchým kliknutím. Je to mnohem rychlejší, než hledat v jednotlivých sekcích... Nezapomeňte, jednorázové akce najdete v Tématu měsíce.

Je tu nový školní rok!

Se začátkem září i my přidáváme několik novinek v rozvrhu. Těšit se můžete třeba na přidané termíny Cvičení pro děti i Veselé herničky, nově otevřený kurz Malování či Přírodního léčení, a samozřejmě naše oblíbené akce, třeba Vyrob si svou vlastní knížku nebo Tvoříme z marcipánu. My totiž rádi tvoříme a prožíváme a učíme se... spolu s vámi. Tak do nového školního roku přejeme vám i nám spoustu nových zážitků!

Srdečně zveme na Den otevřených dveří a zápis do kurzů, které se uskuteční 31. 8. a 1. 9. vždy od 9 do 16 hodin v prostorách našeho rodinného centra.

Hurá na prázdniny!

Ani v létě náš provoz nepřerušujeme. Dochází pouze k drobným změnám v rozvrhu a navíc přidáváme porci venkovních aktivit. Kompletní letní nabídku najdete v našem letním newsletteru a v sekci Téma měsíce. Nezapomeňte, že jsme hraví, sledujte náš facebook, některé akce budeme svolávat narychlo a bez varování :)

1. 6. 2015 slavíme Den dětí. Ve spolupráci s Nadací OKD od nás dostanou naši nejmenší dárek. Od června se mohou těšit nejen na nové pomůcky, které jim vykouzlí úsměv na tváři:-)

Voňavé léto

V červnu budeme lákat léto, aby k nám přišlo... Přečíst si o tom můžete v našem červnovém newsletteru nebo v sekci Téma měsíce.

Havířovské dvorky poprvé v našem centru23. 5. 2015 proběhla také u nás tato skvělá akce, které se mohl zúčastnit zdarma opravdu každý. I když nám počasí nepřálo a museli jsme zrušit venkovní aktivity, užili jsme si spousty zábavy. Fotky najdete v naší fotogalerii.

Změna rozvrhu

Kurz Přírodní lékárnička se přesouvá na 8. 6. 2015. Děkujeme za pochopení.

Opět je zde Téma měsíce a nabídka speciálních akcí...

Květen je u nás ve znamení rodiny, přátelství a lásky

Děkujeme firmě HTS a.s. za příspěvek na náš provoz, velmi si vážíme vaší podpory.

Již brzy oslavíme 1. narozeniny!

Před rokem, 30. 4. 2014, jsme slavnostně otevírali rodinné centrum Naše místo. A za ten rok jsme s vámi prožili spoustu úžasných chvilek! Pojďme si zavzpomínat, podrbat a užít si pohodičku... Zveme vás na narozeninovou párty 30. 4. 2015 od 15 hodin.

V případě hezkého počasí budeme venku na terase, roztopíme gril a můžeme si třeba zahrát pétanque, když bude pršet, tak třeba zahrajeme člověče, nezlob se... Přiberte koho chcete, nezapomeňte přibalit něco na gril, třeba i upečte buchtu - prostě na co budete mít náladu.

Kdo přijde jako čarodějnice, má u nás malý dárek. Vstupné vybírat nebudeme. Jestli vám však doma přebývá něco na dětské tvoření, čisticí prostředky nebo třeba čaj, budeme rádi za dárečky.

Fotky z akce naleznete v naší fotogalerii.

Blíží se duben - měsíc ekologie a ochrany přírody

Opět jsme připravili nabitý program. Neváhejte s rezervací, místa se rychle plní! Mrkněte na přehled akcí k Tématu měsíce.

Bazar knih a časopisů

Přijďte si k nám oprášit svou knihovničku. Akce je zdarma a navíc můžete pomoci pěstounům, lidem s handicapem a těm, co se nachází v obtížné životní situaci.

Bazaru "fandí" také nakladatelství

Více informací o bazaru

Fotky z akce najdete již v naší fotogalerii.

Naše děti milují Veselou herničku - aktivní program plný dovádění, tvoření i poznání. Co vše můžete od takového spojení čekat? Máme pro vás video ze zákulisí...

Fotky maškarního bálu pro prťata od naší šikovné fotografky Karin Glacové naleznete v naší fotogalerii!

Březen = měsíc knížek a čtení

I u nás máme rádi knížky a věnujeme jim celý měsíc. Čtenáři i nečtenáři si přijdou na své - podívejte se na nové Téma měsíce.

První ochutnávka fotek z maškarního bálu pro prťata je v naší fotogalerii. Děkujeme za bohatou účast i za sdílení fotek. A doufáme, že se vám budou líbit i fotky od fotografky Karin Glacové!

Únor = měsíc žen

Dále se v tomto týdnu ruší i přednáška o číslech a zdravém hubnutí. Pevně věříme, že se umoudří bacily i počasí a v příštím týdnu si už zase užijeme dle rozvrhu.

Změna rozvrhu

Z důvodu nemoci lektorky Míši odpadá Cvičení pro děti 10. 2. a Veselá hernička 11. 2.!

Pokud by dětem písničky a říkadla chyběly, můžeme ve středu uspořádat tzv. maminkovskou herničku :-) zazpíváme si a zacvičíme aspoň to, co si pamatujeme...

Po prvním měsící s miminkami je na čase se věnovat sama sobě - přijďte se k nám nechat zkrášlit, popovídat si o ženství a poznat nové kamarádky! Program najdete přehledně v sekci Téma měsíce.

Týdenní program

Náš týdenní program najdete nejen v našem kalendáři, ale navíc přehledně i na našem blogu a facebooku - zveřejňujeme každou neděli krátké info o chystaných akcích, odkazy k rezervaci i případné změny v rozvrhu. Pokud používáte službu Google+, není nic jednoduššího, než si nás přidat ke sledování (náš profil) a žádný příspěvek vám už neuteče!

Leden = měsíc miminek

Maškarní bál pro prťata

Plesová sezóna je v plném proudu! I v našem centru se pořádá jeden speciální - valčík si na něm asi nezatančíte, ale nemusíte řešit hlídání ani odvoz, protože tenhle je speciálně pro děti... Nasaďte masky a doražte s celou rodinou!

Uvidíme se v úterý 17. 2. od 16 hodin (nezapomeňte, že 18. 2. už je Popeleční středa, takže u nás vlastně máte možnost sezónu příjemně zakončit...).

Všechny novinky pravidelně představujeme v našem newsletteru - jestli jste ještě nečetli lednové vydání, můžete si ho prohlédnout v archívu. Dozvíte se mimo jiné, jaké je to být v kůži dítěte...

A pokud chcete mít novinky dřív než ostatní, přihlaste se k jejich odběru. Máte tak jedinečnou možnost si rezervovat místa jako první, mít náskok v soutěžích atd.

Děkujeme za vaši podporu

S novým rokem přicházíme i s novinkami v našem rozvrhu - jednou z nich je i Téma měsíce.

Z limitovaného nákladu našich kalendářů na rok 2015 bylo uvolněno 5 kusů k prodeji - jsou k mání za 250,- a zakoupit je můžete na recepci centra, případně své nabídky posílejte na náš mail info@nasemisto.cz

Velikost A3 na šířku, krásné fotografie výrobků šikovných žen a ještě k tomu pocit, že nám pomáháte - výtěžek bude použit na vybavení učebny.

Děkujeme za sdílení nabídky i případným obchodním partnerům a donátorům!

Ve středu 17. 12. bude z důvodu konání soukromé akce hernička otevřená odpoledne mimořádně pouze do 16 hodin. Abyste nepřišli o možnost si hrát, vstup je od 14. hodiny... Celý program na letošní poslední týden v centru najdete zde.

Výrobky byly originální a neodolatelné (podívejte s v naší fotogalerii).

Děkujeme všem za skvělou atmosféru!

Můžete se těšit na kreativní program a také máte možnost nakoupit vánoční dárky :-)

Náš 1. Kreativní jarmark

Zveme milovníky originálních výrobků na náš jarmark ve dnech 21. - 22. 11. 2014.

Vítáme Google Business Group Havířov

Nový koncept komunitního vzdělávání pro business i u nás! Již 25. 11. proběhne zahajovací setkání Google Business Group (GBG) i v Havířově. Na této první akci představí Zuzana Pučoková princip GBG i ostatních skupin sdružených pod GUG.cz. Dále se bude věnovat tématům, která se pod hlavičkou této skupiny budou probírat a na řadu přijde i drobný networking, aby byl váš byznys ještě úspěšnější než doteď. Další setkání následuje 8. 12. a jeho téma je "Projekťákem na mateřské".

Více se o akci dozvíte na stránkách GUG.cz nebo na profilu Google+.